TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Curiozitate

2 participanți

In jos

Curiozitate Empty Curiozitate

Mesaj  Dobroiu Dan Lun Noi 09, 2009 9:43 pm

As dorii sa fac parte din echipa dumneavoastra. Care ar fii demersul necesar pentru asa ceva ? Fac trucuri de un an de zile ...numai cu ,carti ..pe ramura street magic. As fii incantat sa va cunosc si sa vb mai multe despre magie. Va multumesc.

Dobroiu Dan

Mesaje : 2
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Curiozitate Empty Bun Venit

Mesaj  Teatrul de Magie Mar Noi 10, 2009 5:09 am

Cu mare drag .Insa pentru inceput ne poti spune 3 vb despre tine? ex de unde esti ,cati ani ai ,de unde pasiunea pentru magie etc .Vizioneaza siteul nostru mai ales la blog sau news pentru a vedea noutatile si te asteptam sambata la inaugurarea primei scoli de magie ACADEMIA DE MAGIE .Scoala de Iluzionism trebuie sa existe avand in vedere numarul mare de interesati .

Teatrul de Magie

Mesaje : 6
Data de inscriere : 02/07/2009

Sus In jos

Curiozitate Empty Nici o problema!

Mesaj  Dobroiu Dan Mar Noi 10, 2009 3:04 pm

Numele meu este Dobroiu Dan am 23 de ani si sunt din Braila, acum stau in Bucuresti. Totul a inceput ca o joaca pt mine ,ca o curiozitate...acum un an de zile din intamplare am dat peste un truc pe youtube ,mi s-a parut atat de interesant incat imediat am luat un pachet de carti in mana si am inceput sa exersez. Prima data nu am stiut de existenta cartilor bicycle , aveam carti obisnuite cu care ma jucam toata ziua. Azi faceam un truc maine vroiam sa fac altu si mai frumos ....am cautat pe internet ..m-am interesant si am invatat diferitele miscari ca de ex. The Mechanics Grip , The Biddle Grip , The Glide , Swing Cut, Double Lift etc. Tutorialele de pe internet nu mi-au ajuns (si aici nu ma refer la youtube.) Am inceput sa comand diferite tutoriale si diferite gimmick-uri de pe un site. Cam atat despre mine ....si astept cu nerabdare deschiderea!!!!

Dobroiu Dan

Mesaje : 2
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Curiozitate Empty Re: Curiozitate

Mesaj  Teatrul de Magie Mier Noi 11, 2009 6:16 am

Te asteptam cu drag,pe curand

Teatrul de Magie

Mesaje : 6
Data de inscriere : 02/07/2009

Sus In jos

Curiozitate Empty Re: Curiozitate

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum