TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vreau sa va ajut !

3 participanți

In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Vreau sa va ajut !

Mesaj  Ionut'z Vin Dec 25, 2009 6:46 am

Dupa cum zice si subiectul vreau sa va ajut , dar vreau sa va ajut cu forumul , la desing si altele , ca la categoria desing e "varza" , ma pricep foarte bine la desing , la Photoshop , si mai ales la forumgratuit.ro , de aceea cer id-ul Adminului , si cel a lui Andrei Teasca , ma scuzati ca am facut acest topic , dar magie , vrajitoria , paranormalul ma atrag , cred ca sunt o parte din mine . Multumesc ! Vreau sa ajut !

Ionut'z

Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/12/2009

Sus In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Re: Vreau sa va ajut !

Mesaj  LumeaParanormalului. Sam Dec 26, 2009 6:07 am

Ionut'z, pasiunea ta pentru toate cele enumerate mai sus (magie, vrajitorie s.a.) nu au de-a face nimic cu magia despre care se vorbeste aici.
Aici magia este iluzionismul, adica trucurile acelea "magice" care se fac pe scence s.a. .
Deci nu are treaba cu paranormalul.

LumeaParanormalului.

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/12/2009
Localizare : Constanta

http://lumeaparanormalului.dap.ro/forum

Sus In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Re: Vreau sa va ajut !

Mesaj  Cristina Strecopitov Sam Dec 26, 2009 8:25 pm

Intradevar noi promovam iluzionismul ca arta de spectacol, dar suntem pasionati si de zona ezoterica.
Este loc pentru toata lumea! Bine ai venit printre noi!

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Re: Vreau sa va ajut !

Mesaj  LumeaParanormalului. Dum Feb 07, 2010 9:11 pm

Cristina Strecopitov a scris:Intradevar noi promovam iluzionismul ca arta de spectacol, dar suntem pasionati si de zona ezoterica.
Este loc pentru toata lumea! Bine ai venit printre noi!

Apreciez astfel de persoane care practica si promoveaza iluzionismul ca arta de spectacol deoarece aceasta arta este una foarte speciala care aduce zambetul pe fata omului.
Va felicit pentru munca depusa.
Ma bucur ca sunteti pasionati si de "zona ezoterica", asa cum specificati si dumnevoastra, si de aceea voi fi aici sa va sprijin si sa va ajut oricand cu informatii despre aceasta arta, arta paranormalului.

O zi buna va doresc!

LumeaParanormalului.

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/12/2009
Localizare : Constanta

http://lumeaparanormalului.dap.ro/forum

Sus In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Re: Vreau sa va ajut !

Mesaj  Vizitato Vin Sept 24, 2010 6:39 pm

Si eu vreau sa ajut... pe cei pasionati de aceasta arta, motiv pentru care am deschis un nou magazin cu carti de joc la cele mai mici preturi din Romania (www.PlayingCards.ro). Se ia si asta in considerare ca ajutor? Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Vreau sa va ajut ! Empty Re: Vreau sa va ajut !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum