TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nelamuriri

2 participanți

In jos

Nelamuriri Empty Nelamuriri

Mesaj  Andrei Girjob Lun Aug 09, 2010 10:53 pm

70 RON / curs si un weekend are 2 cursuri? Asta vine 140 RON / pe sapt? Si pt a promova platesc 140RON pe sapt timp de un an?

Ati rezolvat sa pot lua parte la cursuri pe cale video contra cost?Ati reusit sa realizati asta? Eu sunt din Timisoara si nu se prea renteaza sa vin pana in Bucuresti in fiecare weekend.

Eu sunt foarte interesat de Showmanship si card magic. Practic card magic de 5 ani. Nu sunt un incepator.Am recuzita dar am nevoie de ajutor.De oameni care sa ma modeleze si care sa ma cladeasca.Pot gasii asa ceva la Academie??

Astept cu nerabdare raspunsuri pt ca a venit timpul sa fac si eu ceva.

Andrei Girjob

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/09/2009

Sus In jos

Nelamuriri Empty Re: Nelamuriri

Mesaj  Cristina Strecopitov Mier Aug 18, 2010 5:11 am

70 Ron platesti pentru ambele cursuri la un loc. cursurile se tin intr-o singura zi din saptamana(sambata/duminica) si dureaza in total 4 ore.
Deocamdata nu am rezolvat problema cusurilor pe cale video, insa atunci cand se va intampla acest lucru vom anunta Smile

La Academie nu se invata doar trucuri...ci inveti ce sa faci cu trucurile, cum sa le prezinti, cum sa stai pe scena, cum sa comunici cu publicul etc..asadar ca si raspuns la intrebarea ta, da gasesti asa ceva la Academie!

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum