TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Academia de magie

+2
Cristina Strecopitov
dragan emil
6 participanți

In jos

Academia de magie Empty Academia de magie

Mesaj  dragan emil Mier Oct 28, 2009 5:19 am

Salut tuturor.Sub patronajul Teatrului de Magie se inaugureaza la data de 07.11.09 ACADEMIA DE MAGIE, prima scoala de Iluzionism din Romania .Cursurile se desfasoara pe o perioada de 1 an + inmanarea diplomei de absolvire.Cursuri vor fi sambata si duminica,cost 50 ron sedinta pentru cursanti pana in 20 de ani si 70 ron pentru cursanti peste 20 de ani.Cursurile constau in close-up,mentalism,magie de scena ,iluzii si optional 30 ron curs de Arta actorului pentru magicieni , pantomima,miscare scenica,balet,dictie predate de singurul iluzionist roman care este licentiat in Arta Actorului. si care a facut parte din trupa lui Dan Puric . Inscrierile se fac la academiademagie@yahoo.com. Detalii se gasesc pe site-ul www.teatruldemagie.ro dupa data de 2.11.2009 si discutii directe cu Andrei Teasca pe forum https://teatruldemagie.forumgratuit.ro.Cursantilor li se va elibera chitanta si vor primi legitimatii.Plata se poate face in numerar si prin transfer bancar.Vom reveni cu detalii si cu adresa salii de curs.
Emil

dragan emil

Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/07/2009

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  Cristina Strecopitov Joi Noi 05, 2009 8:52 pm

Adresa Academiei de Magie : Strada Sfintii Voievozi, nr 1.

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

Academia de magie Empty buna

Mesaj  Andrei Girjob Dum Noi 08, 2009 8:18 pm

Numa in Bucuresti aveti de gand sa deschideti?Ce spuneti si de alte orase mai mari...cum ar fii Constanta, Timisoara,Cluj.Eu sunt din Timisoara si mi-as dorii enorm sa invat la academia dvoastra,dar nu am posibilitatea sa ma vin la Bucuresti

Andrei Girjob

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/09/2009

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  Teatrul de Magie Mar Noi 10, 2009 5:12 am

Vom incerca sa realizam un videochat pentru toti pasinatii din tara ,sa poata vedea toata lumea ceea ce facem noi la scoala .Binenteles ca se va palti o taxa pentru aceasta ,vor fi costuri de ordin tehnic ,vom vedea.

Teatrul de Magie

Mesaje : 6
Data de inscriere : 02/07/2009

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  Teatrul de Magie Mar Noi 10, 2009 6:09 am

Asa e pentru ca m-au intrebat si nimeni nu a modificat initial era pe 07 inaugurarea insa am amanat pt 14 .Detalii maine .

Teatrul de Magie

Mesaje : 6
Data de inscriere : 02/07/2009

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  ManguBogdan Sam Noi 28, 2009 1:09 am

intrebare,banuiesc ca dupa ce termini scoala se da un test ,se poate da testul fara a face scoala,eu sunt din Constanta si organizez spectacole in fiecare luna si nu am timp sa vin in Bucuresti pentru cursuri.
ManguBogdan
ManguBogdan

Mesaje : 5
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 35
Localizare : constanta

https://www.youtube.com/user/azaleudb

Sus In jos

Academia de magie Empty pentru bogdan..

Mesaj  Vlad Asimionesei Lun Dec 21, 2009 6:11 am

vino macar odata sa ne vizitezi...poate sa si ne incanti cu numerele tale de magie....
nu pierzi nimic Wink
Vlad Asimionesei
Vlad Asimionesei

Mesaje : 5
Data de inscriere : 15/11/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  ManguBogdan Lun Dec 21, 2009 7:32 pm

crede-ma ca de mult vreau sa vin,dar chiar nu am timp,poate reusesc prin februarie!
ManguBogdan
ManguBogdan

Mesaje : 5
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 35
Localizare : constanta

https://www.youtube.com/user/azaleudb

Sus In jos

Academia de magie Empty Re: Academia de magie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum