TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

prima promotie a scolii de magie

3 participanți

In jos

prima promotie a scolii de magie Empty prima promotie a scolii de magie

Mesaj  dragan emil Dum Iun 13, 2010 4:29 am

Astazi a fost o zi importanta nu numai pentru cei care au urmat cursurile scolii de magie,dar si pt istoria iluzionismului in Romania.Astazi a absolvit prima generatie de cursanti ai unei scoli de magie ce isi propune in primul rand sa creeze o mentalitate in randul tinerilor pasionati.
A fost ceva unic,poate prea scurt.Fiecare a prezentat cate un moment in functie de tema pe care a avut-o.Emotiile au fost mari ,chiar si pentru mine,trebuie sa recunosc.In final toata lumea a primit o diploma in functie de interesul si de viitorul pe care si-l doreste in magie.
PT prima data in Romania un grup de tineri pasionati au avut sansa de a studia magia si de a fi examinati cu rigoarea unei scoli din afara.
Felicitari tuturor cursantilor si absolventilor de astazi si va asteptam din toamna pentru un nou an magic impreuna.

dragan emil

Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/07/2009

Sus In jos

prima promotie a scolii de magie Empty Re: prima promotie a scolii de magie

Mesaj  Cristina Strecopitov Dum Iun 13, 2010 4:54 am

Foarte adevarat ce spui tu Emil!
Si eu am avut mari emotii pentru ca am avut un moment destul de greu de prezentat.
In curand vom pune si poze pe blog de la examinare!
Felicitari tuturor celor care au participat astazi la incheierea primului an de curs al Academiei de Magie!

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

prima promotie a scolii de magie Empty Re: prima promotie a scolii de magie

Mesaj  Cătălin Izină Lun Iun 14, 2010 12:38 pm

felicitari tuturor absolventilor... a fost o zii de neuitat... deja imi este dor de voi
Cătălin Izină
Cătălin Izină

Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Botosani

Sus In jos

prima promotie a scolii de magie Empty Re: prima promotie a scolii de magie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum