TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS DE MAGIE

2 participanți

In jos

CONCURS DE MAGIE Empty CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Cristina Strecopitov Sam Iul 31, 2010 2:56 pm

Teatrul de Magie inaugureaza Festivalul de Magie "Harry Houdini" în zilele orasului Bucuresti, perioada 17 – 19 septembrie. În cadrul acestui Festival se va organiza Concurs de Magie cu doua categorii.
Prima Categorie va fi cea de Stage Magic în care participantul va trebui sa prezinte o însiruire de trucuri cu prezentari de rutine având o durata minima de 10 minute. Premiile acestei categorii de stage magic sunt urmatoarele: Premiul I - 1000 Euro, Premiul II - 500 Euro, Premiul III - 250 Euro.
Cea de-a doua categorie va fi cea de Micro Magie în care participantul poate avea prezentari ale unor trucuri la libera alegere, nu se impune un timp, dar poate conta la punctaj o rutina îmbinata tehnica - idee. Premiile categoriei de Micro Magie sunt urmatoarele: Premiul I - 500 Euro, Premiul II - 300 Euro, Premiul III - 150 Euro.
Separat de premiile de la cele 2 categorii va fi si Marele Premiu "Andrei Teasca" în valoare de 1000 Euro. Pentru acest premiu concurentul va primi o tema în plus si anume de improvizatie, pe care acesta va trebui sa o execute pe loc, în timp real.
NOTA! Daca la concursul de magie se vor înscrie mai multe femei (Pentru ca în România sunt numeroase femei magician), se va organiza o categorie de concurs si pentru femeile magician.

Asteptam înscrierile dumneavoastra pe mail la teatruldemagie3@gmail.com

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

CONCURS DE MAGIE Empty Re: CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Andrei Girjob Lun Aug 09, 2010 10:03 pm

Eu vreau sa ma inscriu si nu reusesc.Am apasat acolo unde ai dat linkul si imi apar tot felul si nu ma descurc.Alta posibilitate este? As dorii sa ma inscriu cu o rutina de card magic

Andrei Girjob

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE MAGIE Empty Re: CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Cristina Strecopitov Joi Aug 12, 2010 2:43 pm

Buna,
Imi pare rau dar nu am inteles prea bine. Ai intrat in mail-ul tau de la yahoo\gmail si cand ai vrut sa trimiti mail la adresa teatruldemagie3@gmail.com nu ai reusit? nu trebuie sa dai click pe link ci doar sa trimiti un email la aceasta adresa de pe adresa ta de mail.
Sa imi spui daca te-ai descurcat.
Astept raspuns

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

CONCURS DE MAGIE Empty Re: CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Andrei Girjob Vin Aug 13, 2010 10:11 pm

am dat mail si am spus ca vreau sa particip cu o rutina cu carti.e de ajuns pt a participa?

Andrei Girjob

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE MAGIE Empty Re: CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Cristina Strecopitov Dum Aug 15, 2010 5:55 am

Foarte bine! Smile Da este de ajuns.

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

CONCURS DE MAGIE Empty Re: CONCURS DE MAGIE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum