TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conditii de participare Houdini Magic festival

In jos

Conditii de participare Houdini Magic festival Empty Conditii de participare Houdini Magic festival

Mesaj  Admin Mier Aug 25, 2010 12:13 am

Cei mai buni tineri magicieni din romania participa la HOUDINI MAGIC FESTIVAL editia 1, un festival-concurs ce se va desfasura in perioada 18-19 septembrie la Bucuresti . Va asteptam pentru inscrieri pana la 5 septembrie sa va exprimati dorinta sa specificati categoria la care doriti sa participati in mail la teatruldemagie3@gmail.com

Mailul trebuie sa contina :
-Nume prenume
-CNP,serie,nr.
-categoriile de participare : Stage, close-up , XCM
-pentru stage si close-up :necesitatii tehnice -lumina , sunet , durata pregatire moment , durata de curatare a scenei dupa moment (confeti sau alte accesori) -microfon , lavaliera , CD (muzica)
-durata moment (stage) minim 8 minute
-durata moment (close-up) minim 4 minute
-continut moment (stage si close-up) :truc + prezentare

echipa Teatrului de Magie

Admin
Admin

Mesaje : 17
Data de inscriere : 02/07/2009

https://teatruldemagie.forumgratuit.ro

Sus In jos

Conditii de participare Houdini Magic festival Empty intrebare

Mesaj  Bogdan Joi Sept 02, 2010 12:13 am

"-continut moment (stage si close-up) :truc + prezentare" Adica nu pot face rutina fara sa vorbesc? doar sa fie melodia iar eu sa imi fac numarul ?

Bogdan
Vizitator


Sus In jos

Conditii de participare Houdini Magic festival Empty Re: Conditii de participare Houdini Magic festival

Mesaj  Admin Vin Sept 03, 2010 2:52 am

Ba da se poate nu este nici o problema..........

Admin
Admin

Mesaje : 17
Data de inscriere : 02/07/2009

https://teatruldemagie.forumgratuit.ro

Sus In jos

Conditii de participare Houdini Magic festival Empty Re: Conditii de participare Houdini Magic festival

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum