TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II

2 participanți

In jos

FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II Empty FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II

Mesaj  dragan emil Lun Mai 23, 2011 3:39 am

S-A HOTARAT TEMA PENTRU CONCURSUL DE MAGIE DIN CADRUL FESTIVALULUI DE ANUL ACESTA. TEMA ESTE: PARLOUR MAGIC (concurentul trebuie sa prezinte un moment de magie vorbita, intelegand prin aceasta interactiune, trucuri, rutine, prezentare, etc. totul ramane la latitudinea magicianului concurent.) Vom reveni cu detalii!

dragan emil

Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/07/2009

Sus In jos

FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II Empty FESTIVAL DE MAGIE “Houdini Magic Festival”

Mesaj  Cristina Strecopitov Vin Iun 24, 2011 4:44 am

FESTIVAL DE MAGIE “Houdini Magic Festival” editia II (septembrie 2011)

ANUNT! S-A HOTARAT TEMA PENTRU CONCURSUL DE MAGIE DIN CADRUL FESTIVALULUI DE ANUL ACESTA.

TEMA ESTE:

PARLOUR MAGIC (concurentul trebuie sa prezinte un momentde magie vorbita, intelegand prin aceasta interactiune, trucuri, rutine, prezentare, etc. totul ramane la latitudinea magicianului concurent.) Vom reveni cu detalii!

————————————

Prima editie a Festivalului de Magie “Harry Houdini” a inregistrat un real succes. Timp de trei zile bucurestenii au avut parte de cele mai spectaculoase si incitante momente de magie. Spectacolele de iluzionism teatral s-au tinut in salile Teatrului de Comedie dar si in aer liber pe o scena amplasata in fata Teatrului de Comedie. Ultimul spectacol al Teatrului de Magie din cadrul acestui festival a fost Gala Magic Show, care a avut, precum si celelalte spectacole, sala arhiplina.

Sa ne reamintim castigatorii de anul trecut

LISTA CASTIGATORILOR LA CONCURSUL DE MAGIE din cadrul Festivalului de Magie editia I:

Categoria Close-up

Locul 3 – Andrei Garjob – Hunedoara si Eduard Malita & Bianca Onita – Oradea

Locul 2 – Emil Dragan – Bucuresti

Locul 1 – Bogdan Voicu – Curtea de Arges

Categoria Stage Magic

Locul 3 – Emil Dragan – Bucuresti

Locul 2 – Malita Eduard – Oradea

Locul 1 – Mihale Niculae – Dobroesti

Trofeul a fost castigat de Cristina Strecopitov

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II Empty NOU

Mesaj  Cristina Strecopitov Joi Iul 14, 2011 2:59 am

Nou! Very Happy Am pus pozele castigatorilor din concursul de magie pe http://festivaldemagie.wordpress.com

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II Empty Re: FESTIVAL DE MAGIE "Houdini Magic Festival" editia II

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum