TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

buna seara iubite :)

3 participanți

In jos

buna seara iubite :) Empty buna seara iubite :)

Mesaj  preciossa Sam Noi 21, 2009 5:35 am

hey, am intrat si eu de curiozitate pe site...s am merg mai departe cu inregistrarea ...si uite-ma si pe forum. Chair nu obisnuesc sa fac asta..
Sunt din Constanta...daca imi puteti spune ce se invata la academia de magie...si dupa cat timp poti deveni astenta de magician? Sincer sunt pe langa subiect in legatura cu domeniul...dar cine stie?

preciossa

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

buna seara iubite :) Empty Re: buna seara iubite :)

Mesaj  Cristina Strecopitov Dum Noi 22, 2009 4:26 am

Bine ai venit printre noi,
Mai intai ne-ar placea sa stim cum te numesti (ne dorim de la toti utilizatorii acestui forum sa isi puna numele si prenumele).
Academia de Magie isi propune mai intai sa modifice mentalitatea pasionatilor de magie. Sa ii ajute sa treaca de la stadiul de scamator la cel de magician, pentru ca Teatrul de Magie promoveaza iluzionismul ca arta de spectacol.
Cat despre intrebarea "dupa cat timp poti deveni asitenta de magician?" - asta depinde de tine, daca te dedici in totalitate acestei arte si puterea ta de munca este mare, poti deveni o buna asistenta de magician intr-un timp scurt.

_________________
Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
Secretul nu impresioneaza pe nimeni, trucul folosit inseamna totul.

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

buna seara iubite :) Empty Re: buna seara iubite :)

Mesaj  ManguBogdan Sam Noi 28, 2009 1:07 am

Buna seara,Bogdan Mangu ma numesc,sunt din Constanta si sunt in cautare de asistenta,daca esti interesata vorbim pe mail mangu.bogdan@yahoo.com
ManguBogdan
ManguBogdan

Mesaje : 5
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 35
Localizare : constanta

https://www.youtube.com/user/azaleudb

Sus In jos

buna seara iubite :) Empty Re: buna seara iubite :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum