TEATRUL DE MAGIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna ziua domnilor si doamnelor

2 participanți

In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Tess Sam Ian 23, 2010 5:51 pm

Am descoperit din intamplare ca existati, tare ma bucur si sper sa aveti suficient de mult succes incat sa captati atentia multor oameni pentru a ramane in top mult timp. Eu una am dat de voi prin revistuta Zile si nopti, daca n-o rasfoiam habar n-aveam ca existati. Poate n-ar strica sa va faceti mai multa reclama, stiu ca trebuiesc resurse pentru asta, dar e vital, doar reclama e sufletu' comertului Razz
So, am aflat de XMagic Show si de-abea astept sa-l vad, stiu ca joi pe 28 aveti spectacol, deja am comandat bilete.
Intrebarea mea este daca au acces la show si copiii de 11 respectiv 12 ani ? Ziceti-mi ca da Razz , nu de alta dar pe frigalaul asta nu mai am nici o idee, m-am saturat de malluri, mi se face paru' maciuca numai cand aud de ele.
Cam atat, o zi buna

Tess

Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Re: Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Tess Sam Ian 23, 2010 5:54 pm

Am uitat sa intreb, cat dureaza spectacolul ?

Tess

Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Re: Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Cristina Strecopitov Mar Ian 26, 2010 5:12 am

Buna seara,
Va multumim pentru sustinere.
Am sa va raspund la intrebari: XMagic Show( numele complet - Xtreme Magic Show) durata 1h20". Acest spectacol poate fi vizionat de copii cu varsta mai mica de 12 ani, cu acordul parintilor. Pana la urma este un spectacol, la cate jocuri au copii pe calculator in ziua de astazi..nu cred ca ar fi o problema. Este decizia dumneavoastra.
Va anuntam ca pe 9 si 23 februarie Teatrul de Magie va juca pe scena Teatrului Nottara spectacolul Magic Show. Acest spectacol este total diferit fata de Xtreme Magic Show, si va invitam cu drag si la acesta.
Deasemenea in februarie, la Palatul copiilor, Teatrul de Magie va juca si spectacolul Kids Magic Show, un spectacol atat pentru cei mici cat si pentru parinti.
Mai multe detalii despre spectacolele noastre le puteti gasi pe site www.teatruldemagie.ro.


--
MAGICIANUL NU E UN CLOVN, CI UN ACTOR CARE INTERPRETEAZA UN ROL, CEL AL MAGICIANULUI
"Robert Houdin"

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Re: Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Tess Joi Ian 28, 2010 10:34 pm

am luat deja bilete pentru spectacolul din seara asta, de-abia astept sa vad cum va fi Smile
Am intrebat la casierie cat tine spectacolul si doamna de-acolo mi-a zis ca tine 50 de min scratch , probabil nu a fost in tema, oricum ma bucura faptul ca tine 1 ora si 20 in loc de 50 min, logic Very Happy
O sa vin si la spectacolele de la Notara, dar intai sa-l vad pe cel din seara asta
Bafta diseara la spectacol Smile

Tess

Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Re: Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Cristina Strecopitov Sam Feb 06, 2010 3:27 am

Multumim pentru sustinere. Va asteptam si la spectacolul de la Nottara, este total diferit fata de cel de la Teatrul foarte Mic.
Pentru orice alte detalii sau nelamuriri, asteptam measjele dvs aici pe forum.

Cristina Strecopitov

Mesaje : 62
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

http://www.teatruldemagie.ro

Sus In jos

Buna ziua domnilor si doamnelor Empty Re: Buna ziua domnilor si doamnelor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum